Lokalizacja: Warszawa lub Zielona Góra lub możliwość 100% pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

Pełny etat

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Współudział w planowaniu i realizacji strategii analityki CRM
  • Definiowanie i monitoring wskaźników
  • Segmentacje i scoring klientów
  • Analiza efektywności kampanii dla wybranych kanałów
  • Tworzenie wniosków biznesowych
  • Przygotowywanie dashboardów i raportów

Twój profil:

  • Około 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami i analizami konsumenckimi
  • Umiejętność przedstawiania danych i ich wizualizacji
  • Znajomość zapytań SQL, doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w e-commerce i pracy z narzędziami CRM/Marketing Automation oraz analizach Customer Lifetime Value będzie dodatkowym atutem.

W ramach współpracy zapewnimy:

ROZWÓJ każdego exponDOera jest dla nas najważniejszy:

  • Zostaniesz przydzielony do swojego Buddy'iego, który będzie Cię wspierał, doradzał i po prostu był dla Ciebie przez pierwsze  tygodnie onboardingu.
  • Twoja opinia robi różnicę i pomożesz nam kształtować razem z nami przyszłość expondo.
  • Zapewniamy darmowe konta użytkowników zarówno na Udemy for Business jak i Babble, aby promować Twój stały rozwój.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy WOLNOŚĆ pracy w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom:

  • Niezależnie od tego, czy będzie to praca zdalna, w biurze, czy hybryda, będziemy wspierać każdą podjętą przez Ciebie decyzję i zapewnimy niezbędny sprzęt, abyś mógł pracować w komfortowych warunkach.

  • Jeśli zdecydujesz się na pracę w jednej z naszych lokalizacji, wszystkie zalecane środki ochronne są na miejscu, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy.

  • Zapewniamy elastyczne godziny pracy, wolne od pracy weekendy.

W naszej KULTURZE szanujemy potrzeby naszych pracowników i troszczymy się o siebie nawzajem:

  • Dbamy o zdrowie fizyczne i psychiczne każdego z nas, dlatego zapewniamy jak najlepsze warunki dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Ponadto wszystkim naszym pracownikom zapewniamy całodobowe wsparcie psychologiczne sponsorowane przez expondo.
  • Będziesz częścią zróżnicowanego zespołu, w którym dobry humor, wzajemne wsparcie i szacunek są wysoko cenione.

Grupa expondo jest międzynarodową firmą e-commerce zatrudniającą ponad 400 pracowników. Jesteśmy renomowanym producentem i sprzedawcą internetowym niszowych produktów tworzonych przez ekspertów dla ekspertów, działającym w Europie i posiadającym lokalizacje w Niemczech, Polsce, Hong Kongu i Chinach. Skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom odpowiedniego i skalowalnego serwisu.

Być częścią rozszerzonej rodziny expondo to być częścią ambitnej i dynamicznej globalnej firmy. To, co czeka nas w przyszłości, jest w rękach naszych pracowników. To ich pomysły, wizja, umiejętności i talenty pozwalają nam odnieść sukces w tym zmieniającym się świecie. To właśnie partnerstwo, zaangażowanie i zaufanie, którym obdarzamy siebie nawzajem, jest kluczem do osiągnięcia dalszych sukcesów, ponieważ idziemy naprzód razem, będąc odpowiedzialnymi za nasze działania.

Your contact person:
Dorota Piotrowska | Talent Acquisition Manager
expondo Polska sp. z o.o. sp. k.

* Required