GetirAraç Finans ekibimizde çalışmak üzere "Genel Muhasebe Yöneticisi" pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

GetirAraç olarak hızlı büyümeyi seviyoruz. Hedeflerimiz gerçekten büyük. Bu büyük hedeflere ulaşmak için büyük ve küçük şeyleri bir arada yapmamız gerekiyor ki GetirAraç daha fazla insana olduğundan daha hızlı ulaşsın.

Neler Yapacaksın?

• Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru olarak tutulması
  • Muhasebe departmanının iş akışını ve organizasyonunun gerçekleştirilmesi
  • Mevcut uygulamaları, prosedürleri değerlendirmesi ve iyileştirmeler için önerilerde bulunulması
  • Bilanço, gelir tablosu ve bu konular ile ilgili her tür mali tabloların hazırlanması
  • Aylık, yılsonu hesap kapanışlarını gerçekleştirip, aylık-yıllık muavin/mizan kontrollerinin yapılması
  • Tüm Beyannamelerinin hazırlanması ve kontrol edilmesi
  • Resmi kurumlar tarafından talep edilen bilgi ve belgelerinin hazırlanması
  • Bütçe ve nakit akış süreçlerinde gerekli desteğin verilmesi
  • Bağımsız denetim, vergi denetimi ve iç denetim çalışmaları sürecinde aktif rol alınması
  • Genel mali politikaların uygulanması ve sonuçları ile ilgili yönetime raporlanması
  • Sabit Kıymet süreçlerinin takibi ve dönem sonu raporlarının hazırlanması
  • Enflasyon muhasebesine ilişkin süreçlerde destek olunması
  • Kredi, Banka ve Leasing süreçlerinin takibi ve ilgili birimlerle mutabakatının yapılması
  • Yönetim ve üst yönetim taleplerinde destek olunması

Ne Bekliyoruz?

• Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun
  • Genel Muhasebe alanında en az 4-5 yıl görev yapmış
  • Genel Muhasebe ve Yönetim Muhasebesi konularına hâkim
  • Tercihen Denetim firmasında çalışmış KDV İadesi, Vergi, TTK ve Beyanname süreçlerine hâkim
  • Mali tabloları hazırlama ve raporlama konusunda deneyimli
  • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Diversity makes us stronger. Our diverse cultures, backgrounds, beliefs, values, abilities, and lifestyles help us learn from each other. We’re proud to strive for a genuinely diverse and inclusive workplace. We know we can do better though. That’s why we hire and promote people with equity and equality in mind.

We will process your personal data as part of our recruitment procedures. To find out more, please consult our Candidate Privacy Notices.

Apply for this Job

* Required
resume chosen  
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)
cover_letter chosen  
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Enter the verification code sent to to confirm you are not a robot, then submit your application.

This application was flagged as potential bot traffic. To resubmit your application, turn off any VPNs, clear the browser's cache and cookies, or try another browser. If you still can't submit it, contact our support team through the help center.