Nowoczesna bankowość wychodzi z oddziałów i staje się częścią codziennego życia klientów w świecie cyfrowym. Rozwiązania finansowe Inbank są wbudowane w proces zakupowy ponad 5 000 partnerów handlowych. Pomagamy im rozwijać firmy, upraszczając zakupy i czyniąc finansowanie bardziej dostępnym dla klientów. Koncentrując się na innowacjach i rozwoju, poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego ponad 300-osobowego zespołu w biurach w Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce i Czechach. Napisz razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości – pracuj w Inbank Oddział Polska!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wniosków kredytowych klientów indywidualnych, w szczególności w zakresie produktów samochodowych i ratalnych
  • Ocena poprawności dokumentów kredytowych
  • Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji
  • Weryfikacja telefoniczna wniosków o udzielenie kredytu
  • Przygotowywanie rekomendacji na potrzeby podjęcia decyzji na wyższym szczeblu.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, oraz znajomość produktów i usług bankowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia
  • Bogaty pakiet świadczeń, m.in.: dofinansowanie zajęć sportowych, szkoleń i kursów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, sześciotygodniowy płatny urlop po 4 latach pracy w Inbanku
  • Ciekawe i pełne wyzwań środowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Świetny i doświadczony zespół
  • Spotkania firmowe i zespołowe
  • Brak dress code’u.

#LI-Hybrid

Złóż podanie o pracę na tym stanowisku

* Wymagane

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Please complete the reCAPTCHA above.