Nowoczesna bankowość wychodzi z oddziałów i staje się częścią codziennego życia klientów w świecie cyfrowym. Rozwiązania finansowe Inbank są wbudowane w proces zakupowy ponad 5 000 partnerów handlowych. Pomagamy im rozwijać firmy, upraszczając zakupy i czyniąc finansowanie bardziej dostępnym dla klientów. Koncentrując się na innowacjach i rozwoju, poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego ponad 300-osobowego zespołu w biurach w Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce i Czechach. Napisz razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości – pracuj w Inbank Oddział Polska!

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa istniejących zapytań SQL oraz ich przebudowa
  • Tworzenie nowych zapytań SQL
  • Przygotowywanie raportów
  • Tworzenie narzędzi z wykorzystaniem SQL, Power Query i VBA
  • Tworzenie korespondencji seryjnej
  • Przeprowadzanie analiz danych w celu optymalizacji procesów
  • Monitorowanie jakości partnerów i rozpoznawanie problemów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w analizowaniu i dalszym rozwijaniu procesów
  • Znajomość MS Excel, VBA oraz Power Query
  • Znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość języka Python
  • Mile widziana znajomość Tableau
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność organizacji swojej pracy, określania pioryetów i terminowość
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Startupowa kultura pracy,
  • Praca w przyjaznym, wspierającym zespole.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Dofinansowanie wypoczynku

#LI-Hybrid

Złóż podanie o pracę na tym stanowisku

* Wymagane

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Enter the verification code sent to to confirm you are not a robot, then submit your application.