Nowoczesna bankowość wychodzi z oddziałów i staje się częścią codziennego życia klientów w świecie cyfrowym. Rozwiązania finansowe Inbank są wbudowane w proces zakupowy ponad 5 000 partnerów handlowych. Pomagamy im rozwijać firmy, upraszczając zakupy i czyniąc finansowanie bardziej dostępnym dla klientów. Koncentrując się na innowacjach i rozwoju, poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego ponad 300-osobowego zespołu w biurach w Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce i Czechach. Napisz razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości – pracuj w Inbank Oddział Polska!

Twój zakres obowiązków
•    kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
•    sprzedaż produktów Banku dopasowanych do potrzeb klienta
•    rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klienta
•    rozwiewanie wątpliwości i obiekcji klienta
•    dbanie o zachowywanie wysokiej jakości obsługi
•    osiąganie celów sprzedażowych i wskaźników KPI
•    szczegółowe rejestrowanie informacji o połączeniach i transakcjach w systemie CRM

Nasze wymagania
•    doświadczenie w sprzedaży telefonicznej – must have
•    mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych i/lub ubezpieczeniowych
•    otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
•    zorientowanie na cel
•    pozytywne nastawienie i zaangażowanie
•    gotowość do pracy w trybie zmianowym od poniedziałku do piątku

To oferujemy
•    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•    Prywatna opieka medyczna,
•    Dofinansowanie zajęć sportowych,
•    Startupowa kultura pracy,
•    Praca w przyjaznym, wspierającym zespole.

Benefity
•    dofinansowanie zajęć sportowych
•    prywatna opieka medyczna
•    dofinansowanie nauki języków
•    dofinansowanie szkoleń i kursów
•    ubezpieczenie na życie
•    spotkania integracyjne
•    brak dress code’u
•    kawa / herbata
•    dofinansowanie wypoczynku

#LI-Hybrid

Złóż podanie o pracę na tym stanowisku

* Wymagane

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Enter the verification code sent to to confirm you are not a robot, then submit your application.