Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Product Designera. Obecnie nasz zespół liczy 24 osoby, w tym dwóch designerów, współpracujących bezpośrednio z zespołami produktowymi. Twoim zadaniem będzie optymalizacja istniejących rozwiązań oraz projektowanie nowych w oparciu o naszą domenę biznesową. Zbieranie wymagań w ścisłej współpracy z działem biznesowym oraz deweloperami frontendowymi. Jeżeli jesteś osobą która posiada zdolności analityczne, ma wiele wartościowych pomysłów i jest otwarta na zmiany to szukamy właśnie Ciebie.

Obowiązki:

  • Projektowanie i optymalizacja, użytecznych i responsywnych interfejsów webowych
  • Optymalizacja wypracowanych rozwiązań i tworzenie prototypów w oparciu o wnioski z badań/audytów/testów użyteczności
  • Kontakt i ścisła współpraca z stakeholderami oraz zespołem developerskim

Oczekiwania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych paneli webowych realizujących zaawansowane procesy biznesowe
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu design systemu w Figmie,  z użyciem autolayoutów i komponentów.
  • Wiedza z zakresu web developmentu uwzględniająca znajomość HTML I CSS
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów i wywiadów pogłębionych z użytkownikami
  • Znajomość ilościowych i jakościowych metod badawczych wykorzystywanych w projektowaniu UX
  • Doświadczenie w interpretacji i wnioskowaniu na podstawie danych z narzędzi analitycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2+)
  • Portfolio potwierdzające Twoje doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność, analityczne myślenie, komunikatywność
  • Wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły i spójność elementów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z produktami z obszaru AD-TECH
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów CMS/CRM

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki współpracy – możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Udział w dużych, złożonych i ciekawych projektach
  • Budżet learningowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Żebyś mógł/mogła sobie wyobrazić jak wygląda praca Product Designera w RTB House, poniżej wypisaliśmy aktywności, z którymi spotkasz się na co dzień w tej roli.

Analiza danych i audyt istniejących rozwiązań
Przeglądanie danych i audytowanie istniejących rozwiązań w celu identyfikacji problemów i priorytetyzacji zadań.

Testowanie rozwiązań z użytkownikami
Przeprowadzanie testów użyteczności i zbieranie feedbacku od użytkowników w celu iteracyjnego doskonalenia projektów.

Codzienna współpraca zespołowa
Aktywna współpraca z innymi designerami, zespołem developerskim oraz zespołem biznesowym w celu walidacji koncepcji, definiowania problemów i dostosowywania rozwiązań do potrzeb użytkowników.

Projektowanie nowych funkcjonalności i optymalizacja UX/UI
Praca nad udoskonalaniem aplikacji, rozwijaniem design systemu, oraz projektowaniem nowych funkcjonalności, przede wszystkim mając na celu rozwiązywanie istniejących problemów użytecznościowych oraz biznesowych.

* Required
resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Please complete the reCAPTCHA above.