Jako DevOps Engineer dołączysz do wewnętrznego zespołu developerskiego Open Ecosystem Engineering Tools, gdzie wraz z doświadczonymi programistami będziesz rozwijał rozproszone projekty wewnętrzne. Zadania obejmują - między innymi - zarówno utrzymanie środowiska produkcyjnego oraz stagingowego, jak i monitoring aplikacji webowych.

Twoje zadania:

  • Rozwój kodu wspólnego serwisów i aplikacji, w tym: autoryzacja, logowanie, metryki, raportowanie błędów, middleware aplikacji
  • Rozwój kodu infrastruktury (Terraform, Helm)
  • Rozwój narzędzi wspierających metodologię DevOps: dashboardów stanu aplikacji/zadań, rozwiązań GitOps itp.
  • Rozwój (budowanie/konfigurowanie/utrzymywanie) narzędzi i platformy do:
    • uruchamiania aplikacji (na bazie Google Cloud Platform, głównie Kubernetes)
    • uruchamiania zadań typu cron jobs (Jenkins, Argo Workflows)
    • CD - wdrażania aplikacji oraz paczek (ArgoCD)
    • CI -  automatycznego testowania kodu (Github/Github Actions)
    • APM - monitorowania wydajności działania aplikacji, wykrywania anomalii
    • monitorowania błędów (Sentry)
    • przetwarzania/przechowywania/przeglądania logów (Google Cloud Logging)
  • Dostosowywanie kodu istniejących aplikacji /jobów do wymagań ww. narzędzi
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemów, skalowalność, wysoką dostępność

Nasze wymagania znajomości systemów/narzędzi:

  • Python (kod otypowany oraz asynchroniczny)
  • Linux (Bash)
  • Kubernetes
  • Docker
  • Jenkins
  • ArgoCD
  • Helm

Mile widziane:

  • Javascript/TypeScript
  • Google Cloud Platform, Google BigQuery
  • GitOps, np. Argo CD/Workflows
  • Sentry, GitHub
  • Postgres, Redis
  • Apache Kafka
  • Doświadczenie z systemami ETL

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bycie częścią zwinnego zespołu wewnętrznego o dużej samodzielności i decyzyjności
  • Możliwość rozwoju w obszarze DevOps, a ponadto poznania procesu developmentu aplikacji webowych i wewnętrznych narzędzi
  • Dostęp do najnowszych technologii w obrębie tworzonych rozwiązań
  • Możliwość budowania software’u na potrzeby naszej firmy, a nie na zlecenie
  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce i jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie

* Required
resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Please complete the reCAPTCHA above.