Twój zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, w tym przekazywanie dokumentów i weryfikacja księgowań (również wg MPK);
  • Kompleksowa obsługa systemu do elektronicznego obiegu dokumentów księgowych, w tym ich weryfikacja i nadzorowanie obiegu;
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych;
  • Prowadzenie tabeli RMK;
  • Weryfikacja deklaracji podatkowych pod względem zgodności z księgami i dokumentacją;
  • Weryfikacja raportów GUS, NBP;
  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby zarządcze.

Nasze wymagania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym);
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowo-podatkowych;
  • Praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel oraz Google Sheets;
  • Mile widziana znajomość programu Navision;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość), samodzielność i dobra organizacja własnej pracy;
  • Zdolności analityczne i dokładność;
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy:

  • Współpracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze nowych technologii - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • Dogodną lokalizację biura (przy stacji metra Wierzbno)/możliwość home-office;
  • Rozwojowe zadania w obszarze finansów, w środowisku międzynarodowym.

* Required
resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Please complete the reCAPTCHA above.