Szukamy utalentowanego Front-End Developera, który dołączy do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu Traffic Key Customer Web Developers. Na tym stanowisku będziesz mieć wpływ na kreowanie wizerunku znanych międzynarodowych firm poprzez tworzenie wysokiej klasy kreacji reklamowych. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie webowe, będziesz bezpośrednio przyczyniać się do sukcesów naszych kluczowych klientów na globalnym rynku.

Twoje obowiązki
  • Tworzenie kreacji reklamowych, zapewniających doskonałe doświadczenia na różnych urządzeniach stacjonarnych i mobilnych
  • Weryfikacja poprawności projektów reklamowych pod kątem technicznym
  • Utrzymanie wysokich standardów kodowania i dbałość o detale estetyczne i techniczne projektów
  • Współpraca z zespołami biznesowymi w celu zapewnienia, że wszystkie projekty spełniają oczekiwania klientów i są dostosowane do ich potrzeb
Technologie, których będziesz używać
  • HTML5
  • CSS3
  • JavaScript
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Dobra znajomość formatów danych JSON oraz narzędzi developerskich w przeglądarkach
  • Umiejętność pracy z programami graficznymi - Photoshop
  • Dbałość o detale i jakość kodu
  • Zdolność do zrozumienia i stosowania dokumentacji technicznej w języku angielskim
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży reklamowej
  • Znajomość Java i doświadczenie w projektowaniu animacji z użyciem CSS3 lub bibliotek JavaScript, takich jak GSAP lub Anime.js
  • Umiejętność tworzenia estetycznie atrakcyjnych i technicznie zaawansowanych rozwiązań webowych

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę współpracy z zespołem doświadczonych profesjonalistów
  • Możliwość dołączenia do globalnej firmy dostarczającej najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe dla najlepszych marek na całym świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

* Required
resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Please complete the reCAPTCHA above.